Stylowo Mieszkaj

Boże Narodzenie z luksusowym designem

Świąteczny klimat we wnętrzu tworzą drobiazgi, które odbieramy wszystkimi zmysłami. Udekorowany stół, choinka, nastrojowe oświetlenie, sącząca się cicho muzyka, dyskretne, migotliwe płomienie w kominku oraz unoszące się wokół aromaty luksusowych perfum. Do tego miękki pled i poduchy, w których możemy wygodnie się zanurzyć z kubkiem gorącej, korzennej herbaty lub ulubionej czekolady z piankami... i to koniecznie przy boku ukochanej osoby. Wszystko to razem buduje niezapomnianą atmosferę Bożego Narodzenia.

Światło bożonarodzeniowego drzewka
Choinka to tradycyjnie nieodzowny element Bożego Narodzenia. Nie zawsze jednak musi to być zielone drzewko z lasu, które wprawdzie tworzy wyjątkowy nastrój, ale zrzuca też igliwie, wbijające się w dywany. Wielu z nas właśnie z tego powodu odchodzi od tej dekoracji. Jeśli chcemy mieć u siebie coś naprawdę niebanalnego, a przy tym ekologicznego, warto przyjrzeć się propozycjom designerów. Może to być na przykład nowoczesna interpretacja tradycyjnego symbolu świąt Bożego Narodzenia – lampa Chrismy, którą dla marki Vondom stworzyła Teresa Sapey. Subtelne światło zamknięte zostało w minimalistycznej formie, przywodzącej na myśl pokryte śniegiem drzewko. To pełne niebanalnego uroku rozwiązanie wprowadzi magiczny nastrój świąt zarówno do wnętrza mieszkania, jak i na zewnątrz domu, np. do ogrodu.

Aromatyczne nastroje
Na świąteczny nastrój wpływają też bodźce, które odbieramy zmysłem węchu. Aromat wanilii, kardamonu, cynamonu i innych korzennych przypraw, w połączeniu z soczystymi nutami cytrusów, piżmem, calvadosem czy drzewem sandałowym, zastosowane w perfumach do wnętrz Dr. Vranjes błyskawicznie wprowadzą nas w wyjątkową – odświętną

 

 Artykuł sponsorowany

blog comments powered by Disqus

Media

blog comments powered by Disqus

Wybierz styl dla siebie

BANER-APLIKACJA

 

Partnerzy portalu

logodekoral

 

 

 

logo jysk

 

logo 100308