Stylowo Mieszkaj

Drzwi Plano do wnętrz z charakterem

Do wnętrz z charakterem

 

Przy dobieraniu dodatków bardzo ważne jest zachowanie harmonii. Drzwi Plano firmy Invado będą subtelnym uzupełnieniem odważnych aranżacji.

W nieszablonowych wnętrzach bardzo istotne jest umiejętne dobieranie dodatków i takie łączenie elementów, by tworzyły one przestrzeń z charakterem, jednocześnie nie przytłaczając i nie sprawiając wrażenia chaosu.  Subtelnym dodatkiem, pasującym do takich pomieszczeń, z pewnością będzie propozycja firmy Invado – linia wewnętrznych drzwi Plano. Charakteryzuje się ona prostą, delikatną, ale elegancką formą, zgodną z najnowszymi trendami.

Drzwi dostępne są w wersji klasycznej – fornirowanej, a także nowoczesnej - lakierowanej i aż siedmiu kolorach. Zostały one wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów. W wariancie forninrowanym, skrzydła pokryte są warstwą forniru o grubości 0,4 mm, natomiast rama wykonana jest z klejonego drzewa iglastego. Do wyboru są ościeżnice regulowane, oraz bezprzylgowe. Producent daje także możliwość skrócenia skrzydła do 40 mm.

 

Producent: Invado

Cena: od 1085 zł

www.invado.pl

 

 

blog comments powered by Disqus

Media

blog comments powered by Disqus

Wybierz styl dla siebie

BANER-APLIKACJA

 

Partnerzy portalu

logodekoral

 

 

 

logo jysk

 

logo 100308